Wyjątkowy prezent dla faceta, który może zmienić całe życie

Każdy człowiek planuje i organizuje życie przy uwzględnieniu swoich upodobań i aspiracji. Jedną z ważnych kwestii jest samorozwój. Niestety obowiązki zawodowe i ogólna sytuacja życiowa często powodują, że zbaczamy z kursu i ograniczamy się do podstawowych potrzeb życiowych. O ważnych sprawach warto przypomnieć swoim bliskim z okazji świąt. Dobry prezent dla faceta w najlepszych cenach powinien przyciągać uwagę nietypową formą. Doskonałym przykładem jest książka “Żyjesz tylko raz” autorstwa Rafała Wicijowskiego.

Kształtowanie życia i relacji z ludźmi

Rafał Wicijowski jest autorem całej serii książek “Oczami mężczyzny”. Pisze w nich o tym, w jaki sposób kształtować swoje życie i relacje z kobietami. Najnowsza część zawiera 50 lekcji, dzięki którym panowie mogą łatwiej przetrwać trudne chwile i z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Są to porady związane z budowaniem swojej świadomości oraz hartowaniem charakteru tak, aby można było być ostoją dla partnerki i swoich dzieci.

Mężczyzna w nowoczesnym świecie

W książce “Żyjesz tylko raz” autor stara się odpowiedzieć zarówno na potrzeby mężczyzn, którzy emanują testosteronem, jak i tych, którzy traktują męskość w zupełnie inny sposób. Delikatność, wrażliwość i kreatywność mogą połączyć się w jedną całość i stworzyć mężczyznę na miarę XXI wieku. Rafał Wicijowski pisze szczerze o wartościach, którymi jego zdaniem powinni kierować się współcześnie mężczyźni, szczególnie w kontekście zmian kulturowych i zakładania rodziny.

Lekcje pobudzające do twórczego myślenia

Pełny tytuł książki to “Żyjesz tylko raz. Obudź się. Jest później, niż myślisz. 50 lekcji. Nic nie pomaga tak bardzo jak prawda”. Z pewnością zwraca to uwagę i taki jest cel autora. Wszystkie rozdziały są pisane bezpośrednim językiem, który może zostać zrozumiany przez każdego, bez względu na wiek, status społeczny i wykształcenie. Treść skłania do refleksji nad tym, jak być lepszym człowiekiem dla siebie i swojego otoczenia. Taki prezent dla faceta na święta może być pretekstem do ciekawych dyskusji w gronie najbliższych i podejmowania nowych wyzwań od następnego dnia, miesiąca lub roku.

 

About the Author

You may also like these